הצטרפו לניוזלטר של 'תוצרת הארץ'
השאירו פרטים כדי לקבל את כל העדכונים
קרית שמונה

היי! זה אנחנו כאן בצפון הרחוק, בקהילת קרית שמונה, שכבר יש בה כ-200 בוגרים! על ההצלחה של קהילת קרית שמונה אנחנו יכולים לדבר רבות, אבל בשביל זה הרחבנו למטה. 

מה אנחנו כן יכולים לספר בקצרה עלינו?

הקהילה נהנית משיתוף פעולה עם המכללה האקדמית תל חי, עיריית קריית שמונה, רשת המתנסים, מרכז צעירים ומוטב יחדיו, ואפשר להגיד שהעיר קרית שמונה היא לא אותה עיר מאז שנכנסנו לתמונה. 

מה צופה לנו העתיד? 

עוד 3 קהילות שעתידות להיפתח השנה, ואולי גם נזכה לראות אותך באחת מהן.

עכשיו אחרי שהרמנו לעצמנו מספיק, נזכיר שכמו בכל הקהילות של תוצרת הארץ, גם אצלנו יש אווירה סטודנטיאלית, עשייה חברתית ומשמעותית, חב'רה טובים אחד אחת, ומלגה על סך 16,000 ש"ח.

 בא לך להרשם לקהילה שלנו? אנחנו מזמינים אותך לקרוא למטה על העשייה שלנו.

הקהילה שלנו

קהילות הסטודנטים

קהילת קרית שמונה הוקמה ב-2016 ומונה כ-200 בוגרים

הקהילה פועלת בשותפות עיריית קריית שמונה ומכללת תל חי, והשנה נפתחו 3 קהילות.

הקהילות מגוונות ומכילות חילונים, דתיים וסטודנטים בני מקום.

בין אירועי השיא במהלך השנים- פסטיבל בירה, אירועי תרבות בשוק העירוני, מסיבת הולי, אירועים סביב לוח השנה העברי, מאירים את העיר- אירועי חנוכה, , מופעי סטנד-אפ, אירועים אינטימיים בשכונה

קהילות הרשת

הקהילות הסטודנטיאליות מהוות שלב הכשרה להובלת קהילת הצעירים היישובית – הרשת.
בקהילת סטודנטים כל צעיר מצטרף למעגל קהילתי ובו 20-25 חברים אשר הופכים להיות שותפים וחברים, יוצרים יחד במסגרת העשייה החברתית, ומתחברים ליישוב בו חיים.

התוכנית הסטודנטיאלית מהווה אחד מערוצי ההצטרפות המרכזיים לרשת בה מתנסים חברי הקהילות בעשייה חברתית, עבודת צוות ופיתוח יוזמות.
כל סטודנט בתוכנית הסטודנטיאלית מקבל מלגה על סך 13.0000-16.000 שקלים לשנה.

טרקלין 8: מיזם חברתי מבית תוצרת הארץ ק"ש

"הטרקלין 8" נולד מתוך צורך אמיתי ונותן מענה עבור צעירים וסטודנטים שחשו פער וחוסר במקומות למידה, מפגש ליוזמות וקבלת השראה.

ואנחנו, כשאנחנו פוגשים בחוסר, אנחנו ממנפים אותו להזדמנות של יצירה, הזדמנות של עשייה.

הטרקלין 8 הוא מרחב חברתי-קהילתי בהובלת המתנ"סים, עיריית קרית שמונה, מרכז צעירים קרית שמונה וקהילות צעירים תוצרת הארץ. זהו מקום מפגש בו אתם מוזמנים ומוזמנות להגיע אליו ללמוד, לעבוד ולהיפגש.

החלל המשותף מעוצב בצורה ובתנאים הנוחים ביותר – פינות עבודה אישיות וזוגיות, אינטרנט אל-חוטי, פינת קפה, מטבחון ופינת עישון מסודרת – כך שיתאפשר לכל אחד לעבוד בפינה שקטה באווירה מהממת

הדרך להצלחה
Made with b&w logo