הצטרפו לניוזלטר של 'תוצרת הארץ'
השאירו פרטים כדי לקבל את כל העדכונים
נתיבות

היי לך!

לא טעית בדרך, באמת הגעת לנתיבות.

 אנחנו המקומיים, יותר נכון, התמקמנו כאן בשנת 2016, ומאז אנחנו די מרגישים בבית, איך זה קרה? 

כי הפכנו את הקהילה הזאת לבית. 

בכמה שנים שאנחנו כאן הספיקו לקרות הרבה מאוד מאוד דברים מגניבים – אבל אנחנו לא רוצים לעשות ספויילרים כאן, כי הכל כתוב ממש פה למטה – בדרך לשם, אנחנו יכולים לספר לך שגם לך יש אפשרות להצטרף לקהילה שלנו, ולהתחיל דרך ישראלית חדשה, עם חבר'ה צעירים, אווירה סטודנטיאלית ובעיקר – הרבה משמעות. ולא, לא שכחנו את המלגה גם, מלגה על סך 16,000 ש"ח. 

עכשיו נשאר לך לקרוא קצת על מה שהספקנו לעשות, והשאר תלוי בך.

נשמח לראות אותך!

 

הקהילה שלנו

קהילות הסטודנטים

קהילת  תוצרת הארץ בנתיבות הוקמה בשנת 2016 ומונה נכון להיום 45 בוגרים. בשנה הנוכחית נפתחו 2 קהילות חדשות, ורוב הסטודנטים בקהילות לומדים במכללת ספיר.
הקהילה שלנו נהנית משיתוף פעולה מלא של עיריית נתיבות, נתיבים, מרכז צעירים נתיבות, מכללת ספיר, היחידה למעורבות חברתית ואגודת הסטודנטים של ספיר, זו הרבה תמיכה לגב שלנו, ואנחנו בהחלט סוחבים עליו לא מעט, כי הקהילה שלנו מונה בסה"כ 45 בוגרים ורק השנה היא עתידה לפתוח עוד 2 קהילות.

קהילות הרשת

"הרשת" היא התארגנות צעירים עירונית קהילתית, המשמשת במה ליוזמות חברתיות. הרשת מורכבת מצעירים וצעירות המבקשים לייצר לעצמם את מציאות החיים שהם היו רוצים לחיות בה ולהוסיף צבע לעיר.
אנחנו מאמינים שקהילת צעירים פתוחה הפועלת לקידום העיר מתוך צרכים וחלומות אישיים, תהפוך את נתיבות כולה למקום טוב יותר. אנו מאמינים שכך נצליח להשאיר את הצעירים החזקים בעיר ולהוות מוקד משיכה לעוד רבים.

מה עושים ברשת?
הקמה של פאב חברתי, פסטיבלים עירוניים, מרחב למשפחה , סדנאות וקורסים, קידום טבע עירוני, הקמת גן ילדים מעורב ועוד.

יש במה להתגאות

-פסטיבל בתים פתוחים - למה? כובע! אירוע שבו תושבי העיר וחברי הקהילות פתחו את ביתם והציעו את כשרונם לאחרים.
הפסטיבל כלל אירוע במה פתוחה ומסיבת רחוב בה נכחו עשרות צעירים.
-שאילת'- מחסן שיתופי להשאלת ציוד בנייה. נפתח מתוך מחשבה עבור הקהל הצעיר בעיר אשר איננו מחזיק בציוד יקר שכזה ואף השימוש בו מועט. בנוסף להשאלת הציוד (מקדחות, סולם, מברגה ועוד) בנוסף המקום מספק סדנאות בעץ.

הדרך להצלחה
Made with b&w logo