הצטרפו לניוזלטר של 'תוצרת הארץ'
השאירו פרטים כדי לקבל את כל העדכונים
לוד

השנה היא שנת 2011, ומתוך המחאה החברתית, קמה בעיר לוד הקהילה הראשונה של תוצרת הארץ ע"י התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, תחת השם RELOD. הקהילה הזו היא אבן הדרך שבעקבותיה קמה תוצרת הארץ והפכה לרשת קהילות הצעירים גדולה שממשיכה להתפתח.

 

 

הקהילה שלנו

קהילות הסטודנטים

הקהילה הראשונה של תוצרת הארץ הוקמה אי שם בשנת 2011 ע"י התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, תחת השם RELOD.

בשיתוף פעולה עם סמינר הקיבוצים והרשות המקומית בלוד, פועלות בעיר בשנת תשפ"ב 4 קהילות סטודנטיאליות בחברה היהודית וקהילה אחת בחברה הערבית, עם צעירים וצעירות בני העיר ותושבים חדשים בה.

במסגרת התוכנית חווים הצעירים חיי קהילה, מקדמים עשייה חברתית מקומית ויוצרים בעצמם את המענים שיעודדו אותם להישאר ולהתפתח בלוד, כעיר מגוונת ורב-תרבותית.

קהילות הרשת

בכל ישוב בו פועלת תוצרת הארץ אנו מייסדים ומניעים קהילת רשת רחבה ופתוחה לכלל הצעירים. הרשת היא המקום להגשמת חלומות, ליצירה משותפת, לתרבות צעירה, לאירועים ויוזמות שהופכות את החיים בישוב לטובים, מהנים ומלאי משמעות ותקווה.

בלוד בקרוב יקום הפודטראק- בית קפה שיקום בקרוב בחצר המשרדים של תוצרת הארץ

יש במה להתגאות

אחד ההישגים הבולטים והגדולים ביותר של תוצרת הארץ וקהילת לוד היו השתתפות בהקמת וביסוס של 3 גני ילדים ובית ספר צומח, הבוגרים משתלבים במסגרות החינוך כמחנכים בבתי הספר, עובדים בתפקידי מפתח ברשות המקומית, מעודדים יזמות עיסקית צעירה ומובילים יחד את נושא ההתיישבות הקהילתית בעיר לוד.

הדרך להצלחה
Made with b&w logo