הצטרפו לניוזלטר של 'תוצרת הארץ'
השאירו פרטים כדי לקבל את כל העדכונים
ועד מנהל

 

 

רו"ח ניר זיכלינסקי נשיא הוועד המנהל

אז זה ניר בקצרה וזה למה אנחנו כל כך שמחים שהוא איתנו:

נשוי לשלי ואבא לענבר עידן רועי ויעלי הקטנה (שכבר די גדולה תכל'ס). ניר מלווה את העמותה מיום הקמתה, וזכינו שהוא סייע והוביל את הצוות כתיבת החזון והתוכנית האסטרטגית של העמותה וליווה את היישום שלהם בשנים האחרונות.
ניר משמש כיו"ר SRI GLOBAL GROUP, קבוצת השקעות העוסקת ברכישת חברות והשבחתן, ייעוץ משלב בניית חזון ואסטרטגיה ועד ליווי תהליכים עסקיים וארגוניים בחברות לרבות בקווי הייצור, תמחיר, תפעול, פיננסים ועוד.
מבעלי השליטה בעבר ובהווה במפעלים בתחומי הפלסטיקה, עיבוד שבבי, זיווד, ועוד. ממייסדי איגוד הדירקטורים בישראל. כיהן בעבר כמשנה למנכ"ל, פיתוח עסקי וכספים באריסון אחזקות ואריסון השקעות, וכשותף בכיר באקזקיוטיבה במשרד רואי החשבון BDO זיו האפט ומנהל במחלקה המקצועית בסומך חייקין KPMG .
מרצה בכיר בחוגים לחשבונאות ומנהל עסקים באוניברסיטאות ובמכללות אקדמיות בישראל. מכהן וכיהן כדירקטור או כיו"ר דירקטוריון בחברות ציבוריות ופרטיות מגוונות וביניהם בנק הפועלים, שיח מדיקל, ווסטדייל, סלע לוגיסטיקה, שיכון ובינוי, תעשיות מלח לישראל, אבן וסיד תעשיות, גאון החזקות, אביגדור דויד, אתנה ועוד.
פעיל חברתית ומוביל תשתיות ארגוניות לרבות היותו חבר ועד מנהל ידידי בלינסון, ממייסדי איגוד הדירקטורים, ומשרת במילואים בדרגת סא"ל.

יובל בדולח מייסד 'תוצרת הארץ' ויו"ר משותף הוועד המנהל

נשוי לענבל ואבא של נווה ועלמה. ב- 2011, מיד בסיומה של המחאה החברתית אשר זכיתי להיות בין מוביליה, בחרתי לעבור להתגורר בלוד ולהקים בה את קהילת החלוצים הראשונה של תוצרת הארץ (אז תחת השם Re-Lod).
יחד עם צוות אדיר שפעל פה בשנים האחרונות הפכה אותה קהילה לתוצרת הארץ שלנו היום. בשנים האחרונות שימשתי כמנכ"ל ומנכ"ל משותף על העמותה יחד עם ליאורי.
אוהד הפועל ירושלים בכדורסל ובמשבר זהות קיצוני לגבי קבוצות הכדורגל, כיוון שאני אוהד את כל קבוצת כדורגל של הישובים בהן פועלת תוצרת הארץ (מבני לוד ועד הפועל נוף גליל).

ליאור ז'ורנו חפץ יו"ר משותפת הוועד המנהל

נשואה לנתן ואמא לאליה, לביא, עברי ואורי.
"הקמתי וניהלתי את כפרי הסטודנטים של עמותת "איילים" בעיר לוד. הובלתי תהליכים ומיזמים למיצוי ומינוף כוחות סטודנטיאליים בלוד ובפריפריה הישראלית והייתי ממייסדי גן בראשית (גן דתי-חילוני, קהילתי בלוד) ובית הספר הצומח.
כיום לוקחת חלק בתוכנית מנדל למנהיגות.
את זמני החופשי אני אוהבת לבלות בים או במדבר".

קמילה מילנר לנדסקינד חברת הוועד המנהל

מתגוררת בקיבוץ ארז בעוטף עזה, נשואה לאלון, אמא ללביא, ליה ובר.
כיום מנהלת האגף ללימודי קדם, חוץ והמשך אקדמיים בספיר. בנוסף לתפקידה מכהנת כממונה מוסדית על מיזם "תקווה ישראלית באקדמיה" אשר שם על סדר היום של מוסדות האקדמיים את סוגיות הגיוון , ההוגנות ,הכלה וקבלת ה"אחר" במטרה לקדם את השותפות בחברה הישראלית.
קמילה ייסדה את היחידה למעורבות חברתית במכללה האקדמית ספיר וניהלה אותה מעל עשור. כחלק מתחומי אחריותה הובילה וקידמה שותפות בין המכללה לבין מרחב הנגב המערבי תוך קידום תפיסה חברתית קהילתית וערכית. בנוסף, ניהלה את תנועת 'תוצרת הארץ' ומילאה בה תפקידי ניהול נוספים.

בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני. ערכה מחקר בנושא משפחות מלוות לילדים ללא עורף משפחתי באוניברסיטה עברית. מעורבת בעשייה קהילתית- חברתית בתחומים מגוונים.
מאמינה בכל ליבה כי לאקדמיה לצד תפקידיה הקלסיים של מחקר והוראה תפקיד חברתי משמעותי ויקר ערך,
אקדמיה מהווה מקור למוביליות חברתית, ומעניקה הזדמנות לסטודנטים ללמוד, להחשף, לעצב את זהותם החברתית ולהשפיע על המציאות בה הם חיים.
האקדמיה היתה ועודנה הזדמנות לפריצת תקרת הזכוכית.

עו"ד ליאור רשף-דרעי חבר הוועד המנהל

אז זה ליאור, וזה פחות או יותר למה אנחנו מאושרים שהוא איתנו מיום הקמת העמותה:

נשוי למורן ואבא לעלמה ואוריה, ומתגורר בקיבוץ עין החורש. ליאור ליווה את תוצרת הארץ עוד מהיום בו הייתה חלום על פיסת ניר. מלווה ותומך את פעילותה השוטפת של העמותה כחבר הוועד בעשור האחרון והיה שם בכל צומת משמעותית בחייה.

ליאור שימש בעבר כמנכ"ל חברת ת.א.ר.א ליועץ אסטרטגי, העוסקת ברגולציה, ביצירת שדות חדשים לפעילות וגיוס משאבים, ליווי תהליכי מו"מ וניהול משברים עם מגוון גופים בישראל.

בימים אלו משמש ליאור כמנכ"ל קרן רמלה, קרן העוסקת בהפעלת פרויקטים עירוניים ובקידום וייזום פרויקטים חדשים לרווחת כלל תושבי העיר רמלה בתחומי החינוך וההשכלה, התרבות, הרווחה, הקליטה, הפנאי והפיתוח.

ליאור בוגר תואר ראשון ושני במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (אוניברסיטת רייכמן), שם שימש בין היתר כיו"ר אגודת הסטודנטים של הבינתחומי.

אלחנן פלהיימר חבר הוועד המנהל

אלחנן הינו יו"ר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית למעלה משנה, ומאז גם חבר בוועד המנהל.
הוא נבחר לתפקיד היו״ר ההתאחדות בגיל הצעיר ביותר אי פעם, הראשון שנבחר ממכללה לא מתוקצבת, בשנה האחרונה הוביל עשרות פרוייקטים משמעותיים לציבור הסטודנטיאלי תוך הסתכלות רחוקת טווח וייצור תכניות לפתרונות אסטרטגיים לסטודנטים ולצעירים של המחר.

בעבר אלחנן היה יו״ר אגודת הסטודנטים בקריה האקדמית אונו ולפני כן היה מנכ״ל האגודה.
אלחנן בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו, ולומד כיום תואר שני במנהל עסקים.

שי שידלוב חבר הוועד המנהל

מנכ״ל התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית. במקביל לתפקידו מכהן כחבר ועד מנהל במספר גופים ציבוריים וחבר דירקטוריון בחברה ציבורית, בעל רקע וניסיון בעולם העמותות.
בעבר השתתף במספר בחירות ציבוריות וכן, מנהל באופן שוטף בחירות לוועד המנהל של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל - ארגון יציג בישראל.

ליאת הלבץ חברת הוועד המנהל

זו ליאת בקצרה וזה, בין היתר למה אנחנו כל כך אוהבים אותה.
ליאת, נשואה לשחר צוברי, ואמא של ניב ודני. משמשת כחברת ועד מנהל בארבע השנים האחרונות ומלווה את העמותה מהתקופה בה עבדה כסמנכ"לית הפיתוח של התאחדות הסטודנטים בישראל.

בעבר ניהלה את מחלקת קשרי הממשל של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ולאחר מכן מונתה לסמנכ"לית הפיתוח של הארגון.

בשנים האחרונות הובילה וניהלה את ASHTRUM PORT- קונספט משרדים הוליסטי של חברת אשטרום, המשלב בין חוויית עבודה מתקדמת למתחמי פנאי, לייף סטייל ותרבות.
לאחרונה החלה עבודתה בחברת סטרטאפ חדשה העוסקת בעולם העבודה וההשמה החדש.

ליאת בוגרת תואר ראשון בממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה ותואר שני ביעוץ ארגוני ממרכז הבינתחומי הרצליה (אוניברסיטת רייכמן),

Made with b&w logo