הצטרפו לניוזלטר של 'תוצרת הארץ'
השאירו פרטים כדי לקבל את כל העדכונים
צוות מטה

שרון אביס מנכ"לית 'תוצרת הארץ'

מחלוצי מודיעין (22 שנה בעיר בת 25) ילידת תל אביב. "גדלתי בגני תקווה
אני נשואה לאהוב נעוריי, אלכס, ואמא לשלושה בני אדם נפלאים במיוחד: איתי, יובל ונועה.
יש לי תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודי מזרח אסיה – מגמת סין מהאוניברסיטה העברית בירושלים (כן פעם ידעתי לדבר סינית, היום מסתפקת באנגלית ועברית)
מה שאני הכי מאמינה בו זה המדינה שלי והאנשים שבה. מאז שאני זוכרת את עצמי אני עושה, פועלת, ומתנדבת כדי שהחיים פה בארץ שלנו יהיו טובים, צודקים ומיטיבים לכלל אזרחיה.
אני אוהבת את המקום הזה בכל לבי ומודה על הזכות לפעול למען עתיד טוב יותר למען הדורות הבאים פה. אני חלק מרעיון גדול וקמה כל בוקר עם חלום ותשוקה לשינוי של אמת בחברה הישראלית. פעלתי למען החברה הישראלית בכל רחבי העולם ב-20 השנה האחרונות בהובלת מנהיגים צעירים ובחיבור ועשייה למען הארץ, העם והחברה הישראלית.
בזמני הפנוי אני מדריכה קבוצות ביד ושם (כל אחד והתחביבים שלו) קוראת בלי הפסקה ואופה המון דברים טעימים, חובבת חתולים ומדע בדיוני מושבעת".

אפשר לדבר עם שרון כאן - sharon@tozeret.com

חן שמיר סמנכ"ל מחלקת הדרכה ופיתוח אסטרטגי

אבא לרני וחבר בתנועת דרור ישראל, חי בקיבוץ עירוני.
"כבר הרבה שנים אני חוקר את תחום הצעירים בישראל ולוקח חלק בהקמת קהילות צעירים ביניהם לקחתי חלק בהקמת תכנית רוג'ום המייצרת תוכן ייחודי ואופן פעולה לשלב החיים הצעירים.
פגשתי בתוצרת הארץ במהלך העשייה שלי באותו שדה והבנתי שיש כאן דבר נדיר, צעירים מכל חלקי החברה הישראלית במעין מגרש משחקים קהילתי עם המון תמיכה ורוח. התחברתי ומאז אני לוקח חלק בהובלת הפיתוח הארגוני מתכנית סטודנטיאלית לרשת".

אפשר לדבר עם חן כאן - hadracha@tozeret.com

עמרי בן חורין מנהל מחוז מרכז

מתגורר היום ברמת גן עם בת הזוג שלי אלת,
בעל תואר ראשון בחינוך בלתי-פורמאלי ממכללת בית ברל,
וחבר בתנועת דרור ישראל.
הגעתי לתוצרת הארץ אחרי תפקידים שונים בחינוך הבלתי פורמאלי, ולאחר שנים רבות בעולם תנועות הנוער החלטתי לעלות כיתה ולנסות את מזלי בעולם קהילות הצעירים.
בין עיסוקיי אני גם אופה לחמים - בעיקר לחמי מחמצת, אבל משתדל לא לקפח גם את שאר הבצקים.

אפשר לדבר עם עמרי כאן - center@tozeret.com

נעה זליגמן מנהלת מחוז צפון

בת 42, אמא לאיל בן 11 וטל בת 7 בת זוג לנמרוד בעלת שני תארים בחינוך וניסיון בעבודה במסגרות מגזר שלישי ובתחומי החינוך הבלתי-פורמאלי בכלל ועבודה עם אוכלוסייה בהדרה וסיכון בפרט. חברה בקיבוץ העירוני "משעול" בנוף הגליל, "משעול" הוא קיבוץ שיתופי של בוגרי "המחנות העולים", בקיבוץ כ-150 מבוגרים וילדים והוא ממוקם בבניין גבוה במרכז העיר. אני מאמינה שקיבוץ עירוני תפקידו להיות נטוע עמוק בעיר ועל כן, כבר מעל עשור שאני פעילה במסגרות בעיר והעשייה החברתית היא חלק בלתי נפרד מהזהות שלי.

אפשר לדבר עם נעה כאן - north@tozeret.com

מוריה שנקור מנהלת מחוז דרום

משדרות, נשואה + 1 בעלת תואר ראשון b.a כללי בספיר.
"אני ותוצרת זה היסטוריה: התחלתי את דרכי כחברת קהילה בשדרות, שנה לאחר מכן ליוויתי קהילה בשדרות, ניהלתי את הקהילות בשדרות במשך שנתיים והיום אני מנהלת מחוז.
משהו עליי: אני גם מדריכת טיולים,
ולא תמצאו אותי מחוץ לבית בלי קרם ידיים בתיק."

אפשר לדבר עם מוריה כאן - south@tozeret.com

פאדיה אבו סויס מנהלת קהילות חברה ערבית

"אני חיה ברהט מאז ומתמיד, נשואה+ 4 ילדים.
בעלת תואר BA כללי באוניברסיטה הפתוחה. בוגרת קורס הידרותרפיה, טיפול שיקומי במים במכללת ספיר וקורס הנחיית קבוצות באוניברסיטה הפתוחה".
פאדיה היא ילידת רהט ומאוד מחוברת לעיר ולקהילתיות. עבדה בגן אלייע לילדים לקויי ראיה וכמלווה קבוצה במתנ"ס שגב שלום.

אפשר לדבר עם פאדיה כאן - fadia@tozeret.com

מלכי בן עוליאל סמנכ"ל כספים

"ירושלמית בהווה - פתח תקוואית במקור ובנשמה.
נשואה לדוד+ 5 ילדים + 6 נכדים (לא מאמינה שכותבת את זה )
השכלה - רואת חשבון. את התארים סיימתי בהצטיינות. תואר ראשון בכלכלה- חשבונאות מאונ' בר אילן, תואר שני במשפטים מאונ' בר אילן, תואר שני במדיניות ציבורית מאונ' העברית.
הגעתי לתפקיד בזכות שני סרטונים של מנכ"לי העמותה - האחד אמיתי והשני כך התברר לימים - פייק. הראשון של יובל בדולח, מרצה בוועידת אימפקט - ראיתי, באתי, אהבתי, נשארתי. השני של ליאור ז'ורנו מתראיינת לתוכנית טלויזיה במקסיקו - מה שהתברר לימים כאחת הבדיחות - אבל הנה אני כאן.
משהו מעניין- הייתי בשליחות בעיר הכי אקזוטית בעולם במשך 4 שנים - ריו דה ז'נרו בברזיל - אני דוברת פורטוגזית והחברות הכי טובות שלי עד היום הן ברזילאיות משם - למרות שחלפו כמעט 40 שנה מאז התראיתי עם רובן. נהגתי לבלות ולחגוג בקרנבל כמו שצריך.
אני לא יכולה בלי - מים. שחיה זו אחת האהבות הגדולות שלי. צלחתי את הכנרת ובתקופות שמאפשרות אני נוהגת לשחות שעה בבריכה מידי בוקר בשעה 6:00".

אפשר לדבר עם מלכי כאן - finance@tozeret.com

יעל אהרוני מנהלת תפעול ופיתוח ארגוני

יעל חיפשה בית חדש לעשייה חברתית ולכן באה ל'תוצרת הארץ'. אחרי פעילות רבה בעולם החברתי בחרה הפעם לעבור אל מאחורי הקלעים ולהיות בצד התפעולי והאסטרטגי של העשייה.
היא מאורסת טריה וגרה בתל אביב (אבל צפונית במקור).
בעבר הייתה יועצת (בהתנדבות) ב'דלת פתוחה' באר שבע,
מ"מ רשת הבוגרים בחינוך לפסגות,
רכזת פעילות הנוער העובד והלומד בעפולה,
ניהלה את מרכז הנוער העירוני בעפולה,
והייתה מדריכת ש"ש בבינ"ה.

כששואלים את יעל על החלום שלה, היא מספרת שהיא רוצה להוביל שיח בריא ופתוח על מיניות בין הורים לילדיהם, וגם של כולנו כחברה.

אפשר לדבר עם יעל כאן - office@tozeret.com

יונינה אפלבאום רכזת גיוס משאבים

יונינה התגלגלה ל'תוצרת הארץ' ממש במקרה אבל מאז אנחנו מודים בכל יום על המזל הזה. היא גרה בירושלים וגם מלמדת מחול וחולמת להוביל שינוי בנושא בריאות גוף-נפש בסביבה שלה.

Made with b&w logo